Address: Plento g. 2H, Kairiai, Šiaulių raj.
Languages:

Odos

Dirbtinė oda.

Tiek baldų gamintojai, tiek kiti mūsų klientai vis palankiau vertina dirbtinės odos privalumus bei praktiškumą. Ši oda yra gaminama pasitelkiant naujausiais technologijas, kokybė atitinka visus šiuolaikinius fizikinius – cheminius reikalavimus. Dirbtinė oda yra atspari įbrėžimams, plėšimui, tempimui. Baldų, avalynės bei galanterijos gamintojams galime pasiūlyti platų dirbtinės odos asortimentą siuvimui, apmušimui bei klijavimui.

Mūsų įmonė taip pat bendradarbiauja su Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Ispanijos dirbtinės odos gamintojais, o tai įgalina mus Lietuvos rinkai pasiūlyti geriausią kokybę už prieinamą kainą.

Klientams siūlome:

Natūrali oda.

Savo klientams siūlome medžiagą, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu ir išskirtine prabanga. Natūrali oda visuomet liks madinga, nes tai, kas natūralu, yra artima mums!

Ši medžiaga gaminama iš gyvulių odos apdirbant ją chromo druskomis. Oda yra tvirtas ir vandeniui atsparus gaminys. Ji dažniausiai naudojama baldų gamybai, rankinėms, batams, drabužiams bei kitai apdailai.

Mūsų siūlomos odos tipai:

Natūralios odos atraižos.

Dirbant su natūralia oda yra sudėtinga panaudoti visą jos plotą, todėl nuo kiekvieno lapo lieka tam tikri likučiai, kuriuos mes siūlome įsigyti už ypatingai gerą kainą. Odos atraižos parduodamos ne m2, o jas sveriant.

Natūralios odos atraižų panaudojimas:

Jeigu Jums reikalingas nedidelis natūralios odos gabalėlis arba turite nereikalingų natūralios odos atraižų, kreipkitės į mus ir mes Jums pasiūlysime rinkoje konkurencingą uždarbį!

Audinių spalva realybėje gali skirtis dėl skirtingų monitorių nustatymų.

Come back

Contacts

Address: Plento g. 2H, Kairiai, Šiaulių raj.

Phone: 8 (41) 462 631

E-mail. info@siteks.ltWorking hours

I - IV 8:00 - 17:00

V 8:00 - 16:00

Lunch break 12:00 - 12:48

© UAB Šiaurės tekstilė. 2020
Solution: UAB ŠIAURĖS TEKSTILĖ